مرکز آموزش نمایندگان فروش بیمه عمر پاسارگاد

 

در سیستم آموزشی این مرکز سه سطح مقدماتی ، پیشرفته و حرفه ای برای نمایندگان در نظر گرفته شده است. این سه سطح با توجه به نیازهای کاری نمایندگان و میزان آشنایی آنها با این حرفه طراحی شده و هدف اصلی رشد و پیشرفت افراد پس از گذراندن دوره هاست.

 

زیر مجموعه ها

 

آموزشهای مقدماتی برای نمایندگان فروش بیمه عمر

آموزشهای در این سطح بیشتر حول محور چیستی و چگونگی بیمه عمر است. هیچ فروشنده ای در هیچ صنعتی بدون تسلط روی محصول توان فروش آن را نخواهد داشت چرا که در وحله امکان معرفی درست محصول را نخواهد داشت وپس از شروع ارائه نیز مورد هجمه سوالات مشتری قرار خواهد گرفت که نیاز به دانش تخصصی برای پاسخگویی خواهد داشت.

 

 

آموزشهای پیشرفته برای نمایندگان فروش بیمه عمر

علاوه بر ایجاد تسلط کامل در شناخت محصول ، آموزشهای در این سطح حول نحوه ارائه بیمه عمر به هر فرد یا گروه به عنوان مخاطب خاص می باشد. در این مرحله فروشنده بر محصول خود تسلط یافته و در مرحله بعد سعی در ارائه صحیح محصول مطابق با نیاز مشتری دارد.

 

 

آموزشهای حرفه ای برای نمایندگان فروش بیمه عمر

حرفه ای شدن در هر کاری یک امتیاز به حساب می آید چرا که افراد حرفه ای شکستهای زیادی خورده اند تا راه شکست دادن را یاد بگیرند. در خصوص فروش بیمه عمر حرفه ای بودن در لحظاتی تعیین کننده خواهد بود ، تصور کنید بر محصول مسلط شده اید ، سبکهای پیشرفته معرفی آن را به مشتریان بالقوه فرا گرفته اید اما در لحظات حساس پایانی با اشتباهاتی کوچک اما موثر فروش را از دست خواهید داد. 

 

درباره ما

پرتال ثبت نام و آموزش نمایندگان فروش بیمه عمر پاسارگاد

آموزش

سیستم درآمدزایی

نمایندگان

تماس با ما

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
بالا